Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łęczna

34 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

34 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wójcickich

Łęczna,lubelskie

38 150 zł1 200 m² 31,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:6 077 m²

Oferuję do wynajęcia przestrzeń usługową o pow. 1200 m2 zlokalizowaną w hali handlowo-usługowej użytkowanej obecnie jako Targowisko Miejskie zlokalizowane w centrum Łęcznej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Łęczna,lubelskie

115 000 zł1 151 m² 99,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentuje na sprzedaż teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i zabudowę zagrodową o powierzchni 1151 m2 położoną w Łęcznej - Kolonia Trębaczów. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łęczna,lubelskie

359 000 zł60 m² 5 953,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,3 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Łęcznej. To idealna propozycja dla rodziny lub pary szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Piłsudskiego

Łęczna,lubelskie

780 000 zł3 400 m² 229,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bezpośrednio. Działka budowlana 3400 m2 w centrum Łęcznej. Położona w odległości zaledwie 26 km od centrum Lublina, przy drodze krajowej 82. Działka rozciąga się od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łęczna,lubelskie

279 000 zł48 m² 5 812,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m na 4 piętrze z 4, położone w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Staszica

Łęczna,lubelskie

419 000 zł70 m² 5 985,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zakupu przestronnego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 69,98 m , położonego w spokojnej części Łęcznej przy ul. Staszica 21. To idealna propozycja dla par, rodzin oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Łęczna,lubelskie

11,70 zł/m²761 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Do wynajęcia od zaraz niezależny, funkcjonalny obiekt produkcyjno-magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni ok. 761 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiklinowa

Łęczna,lubelskie

309 700 zł48 m² 6 520 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Ustawne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,50 m2 na Osiedlu Bobrowniki w Łęcznej. Bliskość szkoły a jednocześnie ciche i spokojne sąsiedztwo to niejedyne atuty tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Staszica

Łęczna,lubelskie

15 zł/m²200 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal usługowo-handlowy o powierzchni 200m2, zlokalizowany w ścisłym centrum Łęcznej. Nieruchomość położona jest na parterze, co daje szerokie możliwości adaptacyjne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pasternik

Łęczna,lubelskie

539 990 zł60 m² 8 999,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:922 m²

Dom wolnostojący w Łęcznej - świetna alternatywa dla mieszkania Ul. Pasternik 19 | duża działka | garaż | blisko centrum Na sprzedaż prezentujemy dom wolnostojący zlokalizowany w Łęcznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łęczna

Łęczna,lubelskie

209 000 zł36 m² 5 887,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowa niższa cena! Mieszkanie o pow. 35,5 m2 położone na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku w Łęcznej na os. Samsonowicza. Lokal mieszkalny składa się z 2 pokoi, balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Łęczna,lubelskie

319 658 zł55 m² 5 770 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Ustawne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,40 m2 na Osiedlu Samsonowicza w Łęcznej. Atrakcyjna lokalizacja a jednocześnie ciche i spokojne sąsiedztwo to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łęczna,lubelskie

425 000 zł70 m² 6 071,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka

Łęczna,lubelskie

229 416 zł48 m² 4 740 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Ustawne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,40 m2 na Osiedlu Samsonowicza w Łęcznej. Atrakcyjna lokalizacja a jednocześnie ciche i spokojne sąsiedztwo to niejedyne atuty tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Łęczna,lubelskie

259 000 zł48 m² 5 351,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przedstawiamy Państwu bardzo widne mieszkanie w Łęcznej przy ul. Staszica. Jego powierzchnia użytkowa to 48,4 m2. Lokal jest rozkładowy o układzie północ-południe i zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łęczna,lubelskie

344 284 zł49 m² 7 055 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Ustawne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,80 m2 na Osiedlu Bobrowniki w Łęcznej. Bliskość szkoły a jednocześnie ciche i spokojne sąsiedztwo to niejedyne atuty tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Staszica

Łęczna,lubelskie

15 zł/m²200 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rynek III

Łęczna,lubelskie

364 820 zł58 m² 6 290 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ustawne i funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,00 m2 przy ulicy Rynek III w Łęcznej. Bliskość szkoły a jednocześnie ciche i spokojne sąsiedztwo to niejedyne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łęczna,lubelskie

328 886 zł61 m² 5 420 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60,68 m2 na Osiedlu Samsonowicza w Łęcznej. Atrakcyjna lokalizacja a jednocześnie ciche i spokojne sąsiedztwo to niejedyne atuty tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łęczna,lubelskie

344 687 zł60 m² 5 720 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne i przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,26 m2 na Osiedlu Samsonowicza w Łęcznej. Atrakcyjna lokalizacja a jednocześnie ciche i spokojne sąsiedztwo to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łęczna,lubelskie

225 000 zł46 m² 4 838,71 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Biuro vesta przedstawia nieruchomość znajdującą się w zielonej okolicy. Mieszkanie: mieszkanie składa się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spacerowa

Łęczna,lubelskie

369 772 zł55 m² 6 760 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,70 m2 na Osiedlu Bobrowniki w Łęcznej. Bliskość szkoły a jednocześnie ciche i spokojne sąsiedztwo to niejedyne atuty tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Szkolna

Łęczna,lubelskie

715 000 zł1 357 m² 526,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża, ładna działka w mieście, naprzeciwko Biedronki przy ul Szkolnej , dobry dojazd, liceum w pobliżu, wszystkie przyłącza w działce

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Łęczna,lubelskie

445 000 zł70 m² 6 375,36 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Do zaoferowania mam mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane przy ul. Armii Krajowej 11 w Łęcznej. Piętro 5/10 w wieżowcu Metraż 69,8m2, w skład ktorego wchodzą: - 3 oddzielne pokoje, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łęczna

Łęczna,lubelskie

499 000 zł1 600 m² 311,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Z ogromną przyjemnością oferuje państwu działkę budowlana w centrum miasta Łęczna. Działka jest o wielkości 16 arów, ogrodzona, w okolicy jest zabudowa jednorodzinna. Do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Łęczna,lubelskie

215 000 zł5 805 m² 37,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka budowlana - 58 ar, łęczna Jeśli marzysz o przestronnej działce w otoczeniu natury, ta oferta jest dla Ciebie! Oferuję urokliwą działkę budowlaną o powierzchni 58.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łęczna

Łęczna,lubelskie

250 000 zł2 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2000 m2 w centrum Łęcznej. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 63m x 32m, wytyczona ogrodzeniem siatkowym. Docelowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Łęczna,lubelskie

499 600 zł200 m² 2 498 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy o powierzchni 200m2, zlokalizowany w ścisłym centrum Łęcznej. Nieruchomość położona jest na parterze, co daje szerokie możliwości adaptacyjne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Łęczna

Łęczna,lubelskie

97 000 zł1 191 m² 81,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana na przedmieściach! Ofertę sprzedaży stanowi a trakcyjna działka nr 37/1 położona na przedmieściach miasta Łęczna (gmina Łęczna). Wymiary prezentowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łęczna,lubelskie

333 625 zł39 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferujemy sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji Polesie Park w Łęcznej! To idealna okazja, aby nabyć nowoczesny apartament w atrakcyjnej lokalizacji. Wgn centrum sprzedaży! bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łęczna,lubelskie

320 000 zł46 m² 6 881,72 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego bardzo przestronnego, jasnego, mieszkania o powierzchni 46,5m położonego na drugim piętrze w budynku przy ul. Staszica 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wierzbowa

Łęczna,lubelskie

504 305 zł59 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe 3-pokojowe mieszkanie 59,33 m2 na nowoczesnym osiedlu w doskonałej lokalizacji idealne dla rodziny. Oferuję nowe mieszkanie M3 o powierzchni 59,33 m2. Mieszkanie na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wierzbowa

Łęczna,lubelskie

459 765 zł54 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe 3-pokojowe mieszkanie 54,09 m2 na nowoczesnym osiedlu w doskonałej lokalizacji idealne dla rodziny. Oferuję nowe mieszkanie M3 o powierzchni 54,09 m2. Mieszkanie na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łęczna,lubelskie

347 270 zł42 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łęczna,lubelskie

502 180 zł59 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łęczna,lubelskie

298 152 zł36 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łęczna,lubelskie

347 270 zł42 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wierzbowa

Łęczna,lubelskie

300 612 zł37 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa przestronna kawalerka 36,66 m2 na nowoczesnym osiedlu w doskonałej lokalizacji idealna dla pary lub pod wynajem. Oferuję nowe mieszkanie M1 o powierzchni 36,66 m2. Mieszkanie na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Łęczna,lubelskie

314 685 zł57 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Ustawne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56,70 m2 na Osiedlu Samsonowicza w Łęcznej. Atrakcyjna lokalizacja a jednocześnie ciche i spokojne sąsiedztwo to niejedyne atuty tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łęczna,lubelskie

299 860 zł58 m² 5 170 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Ustawne i przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 na Osiedlu Bobrowniki w Łęcznej. Bliskość szkoły a jednocześnie ciche i spokojne sąsiedztwo to niejedyne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionistów

Łęczna,lubelskie

420 000 zł66 m² 6 345,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż dwustronne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Legionistów w Łęcznej. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku z 1985 roku.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij